Aliexpress Bedava Deneme İle Ücretsiz Ürün Almak

Aliexpress Bedava Deneme İle Ücretsiz Ürün Almak

Dünyanın en iyi online alışveriş sitesi konumunda olan Ali Ekspres, kullanıcıları için çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalardan birisi de Aliexpress bedava deneme uygulamasıdır. Bedava deneme kampanyası her ürün için bir haftalık süreyle düzenlenir.

Aliexpress Bedava Deneme Nedir?

Kampanyaya dahil olan her ürün için bir haftalık çekilişe katılma süresi vardır. Sadece mobil uygulama üzerinden katılım sağlanabiliyor. Aliexpress mobil uygulamasını kullanan her kullanıcıya günde sadece iki çekilişe katılma hakkı verilir.

Bu kampanya ile; Ali Ekspres sitesi üzerinden satış yapan satıcılar, çekilişe katılan müşterilere 0,1 Cent gibi bir ücret karşılığında sınırlı sayıdaki ürünleri gönderirler. Müşteriler de ücretsiz olarak aldıkları ürünler için bir inceleme yazısı yazarlar. Müşterilerin yazdığı bu inceleme yazıları ne kadar iyi olursa, o müşterinin aliexpress bedava deneme kazanma şansı o oranda artar.

Bedava deneme kampanyası aynı zamanda Aliexpress Freebies olarak da bilinir. Eğer şansınız varsa; bu kampanya sayesinde çok değerli ürünleri bedava alabilirsiniz.

Bedava Deneme (Freebies) Ne İşe Yarar?

Ali Ekspres Freebies kampanyası ile satıcılardan ücretsiz ürünler alabilirsiniz. Freebies uygulaması sayesinde satıcılar ürünlerinin bilinirliğini arttırarak yeni trendler oluştururlar. Ayrıca deneme uygulaması ile hediye edilen ürünler için Freebies alan kişilerin yorumları, ürünü satın almak isteyen diğer kimseler için de yol gösterici olur. Kısacası aliexpress freebies kampanyası tam bir kazan kazandır.

Aliexpress Bedava Deneme Nasıl Kazanılır?

Aliexpress bedava deneme kampanyasına katılmak için öncelikle Ali Ekspres mobil uygulamasının telefonunuzda olması gereklidir. Ali Ekspres mobil uygulaması zaten telefonunuzda mevcut ise; uygulamaya giriş yapın. Açılan ekranda “Bedava Deneme” butonunu göreceksiniz. Bu butona tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada Freebies çekilişine katılabileceğiniz ürünleri görürsünüz. Bu ürünler arasından iki tanesinin çekilişine katılabilirsiniz.

Ali Ekspres mobil uygulamasını indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

ANDROİD İçin TIKLA İOS İçin TIKLA

Ali Ekspres Çekilişe Katılma

Değerli okuyucularım bir Aliexpress’ten bir ürünün bedava deneme çekilişine katılmadan önce; mutlaka o ürünün satıldığı online mağazayı ziyaret edin. Çekilişi kazanma şansınızı arttırmak için satıcının mağazasını favorilerinize ekleyin. Ardından çekilişine katılmak istediğiniz ürünün üstüne tıklayın. Açılan sayfanın alt kısmında “Bedava Başvurusu” adlı yeşil bir buton göreceksiniz. Bu botuna tıklayarak “Freebies” çekilişine katılabilirsiniz.

Çekilişe Katılma Şartları

Ali Ekspres freebies kazanmak için çekilişe katılmanın bazı şartları vardır. Bu şartlar;

  • Bir gün içerisinde sadece 2 tane ürün için çekilişe katılabilirsiniz.
  • Ali Ekspres bedava deneme çekişine sunulan ürün 7 gün boyunca başvuruya açık kalır. Bir haftanın sonunda çekilişe başvurular kapanır.
  • Az önce de belirttiğim gibi Freebies çekilişine katılırken satıcının mağazasını da favorileriniz arasına eklemeniz gereklidir. Tabi ki çekilişten sonra satıcıyı favorilerinizden çıkarabilirsiniz.
  • Aynı IP adresini kullanarak farklı hesaplardan çekişile katılmaya çalışanlar çekilişe katılamazlar. Ayrıca bunu yapan hesapların yasaklanması da söz konusudur.
  • Çekilişe katılmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Bedava Deneme Nasıl Kullanılır?

Aliexpress bedava deneme çekilişi en geç 3-4 gün içerisinde sonuçlanır. Çekilişin ardından bedava ürün kazanan kullanıcılar açıklanır. Bedava ürün kazanıp kazanamadığınızı mobil uygulamadan kontrol edebilirsiniz. Mobil uygulamanızın bedava denemeler sekmesinden başarılı olduğunuz ve başarısız olduğunu Freebies çekilişlerini görebilirisiniz.

Bedeva ürün deneme çekilişi sonunda eğer kazananlar arasında yer alırsanız. Aliexpress Türkçe bu ürünü sizin sepetinize ekler. Siparişi onaylamak için size 3-5 gün gibi bir süre verilir. Bu süre içinde adres doğrulaması, kargo seçimi, ödeme işlemlerini tamamlamanız gerekir.

Değerli okuyucular Freebies uygulamasında aslında ürünler bedavadır. Fakat Ali Ekspres sembolik bir ücret almak adına sizden her ürün için 0.01$ yani 1 Cent ürün bedeli almaktadır. Bu ücret sadece sembolik olarak alınmaktadır. Eğer bedava deneme ürününü almak isterseniz bu bedeli ödemek zorundasınız.

Bedava Deneme (Freebies) Kullanım Kuralları

  • Aliexpress bedava deneme kazandıktan sonra ürünü almaktan vazgeçebilirsiniz. Ancak kural olarak sipariş için ödeme yapmadan önce vazgeçmeniz gerekmektedir. Sipariş ödemesini yaptıktan sonra bedava deneme ürününü almaktan vazgeçemezsiniz. Ayrıca bedava deneme ürünü siparişini iptal ederseniz ileride çekiliş kazanma şansınızı da epeyce düşürmüş olursunuz.
  • Değerli okurlarım öncelikle bu uygulamanın amacının ürün tanıtımı olduğundan bahsetmiştim. Bu nedenle size gönderilen ürünler ile ilgili sizden objektif bir yazı yazmanız beklenir. Bu yazıyı ne kadar iyi ele alırsanız; bir sonraki bedava deneme çekilişlerinde ürün kazanma şansınız o kadar artaracaktır.
  • Size Ali Express’ten bedava olarak gönderilen ürünler için de bir kargo ücreti ödeyebileceğinizi unutmayın. Eğer kargo ücreti ödemek istemiyorsanız, kargo size gönderilmeden önce satıcı ile iletişime geçin.
  • Ürünler size her ne kadar ücretsiz olarak gönderilse de Türkiye mevzuatı gereğince 27$ üstünde olması halinde gümrük vergisine tabi olduğunu unutmayın. Eğer gümrük ücreti ödemek istemiyorsanız satıcı ile iletişime geçin. Kargoyu size hediye paketinde göndermesini isteyin.

Gümrük işlemleri ile ilgili bilginiz yok ise; Aliexpress Gümrük Vergisi adlı yazımı okuyabilirsiniz.

Aliexpress Bedava Ürün Almak

Değerli okurlarım Aliexpress’ten bedava ürün almak için jeton, kupon kullanabileceğiniz gibi bedava deneme yöntemini de kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerin bazıları uğraştırıcı, bazıları şans gerektiriyor. Bu yöntemleri kullanaraktan Ali Ekspres’ten nasıl ücretsiz ürün alabileceğinizi daha önceki yazdığım yazılarda anlatmıştım.

Aşağıdaki yazıları okuyarak bedava ürün almak için diğer yolları da deneyebilirsiniz.

Jeton ile bedava ürün almak (HİLE) Kupon ile indirimli ürünler almak
Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir