Aliexpress Jeton Nasıl Kullanılır – En İyi Jeton Kazanma Taktikleri

Aliexpress Jeton Nasıl Kullanılır – En İyi Jeton Kazanma Taktikleri

Aliexpress jeton ile alışveriş nasıl yapılır, en iyi jeton kazanma yöntemleri ile kolayca nasıl jeton toplanır.

Aliexpress Jeton Nedir?

İyi günler değerli okuyucularım. Bugün size uzun zamandır üzerinde araştırma yaptığım Aliexpress Jeton konusu hakkında bilgi vermek istiyorum. Jeton için Ali Ekspres’in müşterilerine değişik görevler karşılığında dağıttığı sanal para birimi diyebiliriz. Ali Baba bu uygulama ile hem müşterilerin memnuniyeti arttırmayı hem de sitede geçirdiği süreyi arttırmayı hedeflemektedir. Ayrıca müşterileri alışveriş yapmaya teşvik etmek amacıyla indirim kuponu olarak da kullanılabilen jetonlar teorik olarak gerçekten müşteri dostu bir projedir.

Jetonlar Ne İşe Yarar?

Jetonlar, Ali Ekspres’ten alışveriş yapmak için bir nevi indirim kuponu gibi kullanılır. Yani jetonların asıl olayı ufak miktarlarda da olsa alışverişlerde indirim sağlamasıdır. Eğer 3000-4000 jeton biriktirirseniz, ciddi indirimlerde yakalamanız mümkündür. Ayrıca Aliexpress jeton’la ürün alabilirsiniz. Bunun için her gün saat 10 ile 11 saatleri arasını kovalamanız gereklidir.

Aliexpress Jeton Nasıl Kazanılır?

Ali Ekspres’ten jeton kazanmak için 4-5 yöntem olduğunu söyleyebilirim. Her yöntemin kendine göre avantajı, dezavantajı vardır. Hadi gelin en iyi jeton kazanma yöntemleri tek tek inceleyelim sizlerle.

Mobil Uygulama İle Günlük Jeton Kazanma

 • Değerli okurlarım aliexpress jeton kazanmanın en kolay yolu, Ali Ekspres mobil uygulamasını kullanmaktır. Ali Baba tarafından geliştirilen bu mobil uygulama ile; siteye girdiğiniz her gün için farklı miktarlarda jeton kazanabiliyorsunuz.
 • Mobil uygulama ile jeton kazanmak için mobil uygulamasına giriş yapın. Açılan ekranda Keşfet bölümünden Jeton ve Kupon sekmesine tıklayın. Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi sarı butonun olduğu bir sayfa açılacaktır. Her gün bu sarı butona basarak ali express jeton alabilirsiniz.
 • Aliexpress Mobil Uygulaması ile; birinci gün 1 adet, ikinci gün 5 adet, üçüncü gün 8 adet, dördüncü gün 10 adet, beşinci gün 12 adet, altıncı gün 14 adet, yedinci gün 15 adet, sekinci gün 16 adet olmak üzere artan sayıda jeton kazanabilirsiniz. Ayrıca 30 gün üst üste uygulamaya giriş yaparsanız da 433 adet jeton hediye alabilirsiniz.

Eğer arka arkaya günler arasında bir gün siteye giriş yapmazsanız, günlük aldığınız bonus tekrardan bir jetona düşecektir.

Aliexpress Mobil Uygulamasını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Aliexpress Mobil Uygulaması (İOS) – TIKLA
Aliexpress Mobil Uygulaması (ANDROİD) – TIKLA

Günlük Görevler Yaparak Jeton Almak

 • Değerli okurlarım bir diğer aliexpress jeton kazanma yolu; verilen günlük görevleri yerine getirmektir. Bu görevler bir satıcıyı takip etmek olabileceği gibi, bir ürünü inceleyip yorum yapmak da olabilir. Tabi ki size verilen görevin zorluğuna göre alacağınız jeton sayısı da değişecektir.

Aliexpress Şanslı Orman Yöntemi

 • Jeton sayısını arttırmanın bir diğer yolu aliexpress şanslı orman Şanslı orman oyununda bir adet ağacımız oluyor. Ağacı büyütmek için her gün bize bir adet su damlası veriliyor. Ağacın tam olarak büyümesi için; 1000 adet su damlasına ihtiyaç vardır. Tabi ki burada devreye jetonlarımız giriyor. Şanslı orman oyununda ağacı büyütmek için; jetonları kullanarak su damlası alabiliyoruz. Her jeton 5 adet su damlasına dönüştürülebiliyor. Bu sayede şanslı orman ağacını büyüterek, 1000 su damlasına ulaştığınızda size ekstra hediyeler veriliyor.

Aliexpress Salla Kazan

 • Bir şans oyunu olarak da adlandırabileceğim salla kazan, başka bir jeton kazanma yöntemidir. Bu yöntem de şansınızı deneyerek sahip olduğunuz ali ekspress jetonlarını katlayabilirsiniz. Açıkcası ben şansıma güvendiğim için sıklıkla salla kazan yöntemini kullanıyorum. Bazen 10 jetona 300 jeton kazandığım oluyor.

AliExpress Jeton Nasıl Kullanılır?

Değerli okurlarım yukarıda bahsettiğim şekilde kazandığınız jetonları; direk ürün alımında kullanabileceğiniz gibi indirim kuponu olarak da kullanabilirsiniz.

Aliexpress Jeton ile Ürün Almak

 • İlk olarak kazandığınız jetonlarla her gün Türkiye saati ile 10’da jetonlarla alınan ürünleri takip ederek bu ürünleri ücretsiz olarak alabilirsiniz. Jetonlarınızı bu şekilde harcamak aslında en karlı olanıdır.
 • Fakat nedenini bilmediğim şekilde her gün saat 10’da giriş yapsanız bile birkaç saniye içinde jetonlarla alacağınız ürünlerin kalmadığı uyarısı veriyor. Bugüne kadar sadece 2-3 tanıdığım kişi jetonlarla 200-300$’lık ürün alabildi. Bu kişiler dışında jetonları bu boyutta değerlendirebilen kimseye rastlamadım. Eğer şansınıza güveniyorsanız; her gün Jetonlarım kısmından satışa sunulan ürünleri satın almak için şansınız deneyebilirsiniz.
 • Size bu konu hakkında bir uyarı vermek istiyorum. Özellikle aliexpress jetonu ürün ile takas edildiğinde müşteriler ne aldığına çok dikkat etmiyor. Ürünü alabilmenin acelesi ile hızlıca seçim yapıldığı için aynı ürünü çok daha ucuza alabilecekken gerçek değerinin çok üstünde alabilirsiniz. Bu nedenle önceden ne ürün alacaksanız buna karar verin. Gerekli araştırmaları yaptıktan sonra jeton ile ürün almak için fırsat kollayabilirsiniz.

Jetonları Kupona Dönüştürme

 • Değerli okurlarım sahip olduğunuz jetonları hem Aliexpress indirim kuponuna hem de satıcı kuponuna çevirme hakkına sahipsiniz. Ali Ekspres jetonlarınızı, Aliexpres indirim kuponuna çevirdiğinizde 100 jeton karşılığında 1$ indirim kuponu alacaksınız. Aldığınız kuponu minimum 10$lık alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bu kuponlar her gün 10 ile 11 arasında sınırlı sayıda dağıtılır. Jetonlarım kısmından her gün dağıtılan kuponları almayı deneyebilirsiniz.
 • Jetonları, satıcı kuponu ile takas etmek isterseniz, 50 jeton karşılında 1$’lık satıcı indirim kuponu alabilirsiniz. Tabi ki bu kuponlardan sınırlı sayıda olduğu için istediğiniz kadar alma şansına sahip değilsiniz. Ayrıca satıcıdan aldığınız kuponları sadece o satıcıdan alışveriş yaptığınız zaman kullanabilirsiniz.

Kuponları nasıl kullanacağınızı öğrenmek için Aliexpress Kupon Nedir adlı yazımı okuyabilirsiniz.

Aliexpres Jeton Kazanma Hilesi

 • Değerli okuyucularım internette aliexpress jeton kazanma hilesi adı altında birçok konu bulunuyor. Sizin için Youtube’da, Google’da hatta yabancı forumlarda bu hile olayını araştırdım. Ulaştığım sonuç böyle bir hilenin bulunmadığıdır. Belki yukarıda anlattığım jeton kazanma yöntemlerinde bir taktik ile fazladan jeton kazanabilirsiniz. Fakat doğrudan jeton kazanma hilesi diye bir şeyin olmadığını belirtmek isterim.
Özellikle hile paylaşan kişilerden uzak durun, büyük olasılıkla bilgisayarınızı ele geçirmek için virüslü paylaşım yapıyordur. Hile yerine jeton kazanma taktiklerini denerseniz daha makul sonuçlar alabilirsiniz.

Değerli okurlarım kazandığınız jetonlarla alışveriş yapmadan önce Aliexpress Alışveriş Yapma adlı yazımı okuyabilirsiniz.

 

Beğen  1
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir