Aliexpress Kampanyalar | İndirimler | Ne Var | 11.11

Aliexpress Kampanyalar | İndirimler | Ne Var | 11.11

Aliexpress, kimine göre sıradan bir internet sitesi, kimine göre online alışverişin duayen sayfası. Aliexpress’te her yıl olduğu gibi bu yılda gelenekselleşen Aliexpress 11.11 kampanyası başlamak üzere.

Aliexpress Nedir?

Jack Ma, Aliexpress‘in yaratıcısı. Dünya üzerinde internete merak sarmış çoğu insan için bir idol. Tam 10 kez Harward Üniversitesi’ne başvurmuş ve her defasında reddedilmiş, yeterli bulunmamış bir girişimci. Üstelik okul hayatı hiç parlak değil. Bir fast food mağaza zinciri tarafından bile işe alım için uygun görülmemiş bir insan. Bütün bu süreçte yaşadığı olumsuzlukları hafifleten bir hikâyesi var. AliExpress Aras Kargo Anlaşması – Alibaba Aras Kargo Takibi Nasıl Yapılır

İşsizlik yüzünden pes etmeyen, okullar tarafından reddedilen Jack, bu dönemde internet ile tanışıyor. Önce kafasında bir iş belirleyen Jack Ma, bir çeviri sitesi kuruyor ama başarısız oluyor. Arkasından kendi gibi 17 arkadaşı ile iş fikri belirleyip Alibaba sitesini kuruyorlar. Alibaba.com bugün dünya üzerinde toptan satışı yapan en büyük şirketlerden biri. Alibaba’nın başarısı ise perakende satış için Aliexpress’in

http://aliexpressturkce.com/

http://aliexpressturkce.com/

doğmasına sebep oluyor. İşte Aliexpress yola böyle çıkıyor.

 

Aliexpress’te Ne Var?

Aliexpress’te aklınıza gelebilecek her türde ürün bulmanız mümkün, bu ürünler arasında;

  • Ayakkabı
  • Saat
  • Cep Telefonu
  • Bilgisayar
  • Yedek Parça
  • Oyuncak
  • İç çamaşırı
  • Takı

Ayrıca bitmek bilmeyen kategoriler ile birlikte yüz binlerce ürün mevcut.

Aliexpress’ten Alışveriş Yapmak Güvenli Mi?

Bugün, yeryüzünde işlevselleşen, internete damga vuran 100 siteden bahsedilse, Aliexpress ilk 3’e oynar. Bu sebeple de çok sıkı korunan ve oldukça güvenilir bir sitedir. Ayrıca güvenilir ödeme yöntemleri barındıran Aliexpress‘ten gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Aliexpress.com Çin menşeili bir şirkettir.

Aliexpress 11.11 Kampanyası

Her yıl, 11. Ayın 11. gününde Aliexpress.com tarafından yapılan ve sayısız üründe, birbirinden büyük indirimlerle kapınızı çalan kampanyalarla tüm dünyada büyük bir alışveriş çılgınlığına imza atılıyor. Bu kampanyanın esinlendiği nokta Amerika’da oldukça yaygın olan Black Friday. İlk defa Aliexpress.com tarafından yapılan 11.11 kampanyasında inanılmaz fırsatlar ve dev indirimlerle çok avantajlı ürünlere sahip olabilirsiniz.

aliexpressturkce

aliexpressturkce

Aliexpress 11.11 Kampanyasının Avantajları Nelerdir?

Aliexpress 11.11 kampanyasında Aliexpress ve tedarikçileri yılın en büyük satışını gerçekleştirerek, tüm yıl sağladıkları ciroyu 24 saat içinde elde ediyorlar. Bu kampanyanın müşteri ayağında yer alan avantajları arasında oldukça pahalı bir ürünü 1 dolar karşılığında satın almaktan tutun da, Aliexpress.com’da yer alan çoğu ürünü ortalama %70 indirimle almaya kadar birçok avantaj bulunuyor.

Kimi ürünlerde %99 Off seçeneği, diğer bir deyişle %99 indirim mevcut. Hali hazırda 11.11‘i beklemek istemeyenler için takı ve benzeri ürünlerde oldukça sık %99 indirim kampanyası başladı bile. Ayrıca Aliexpress.com’da yaptığınız alışverişleriniz, günlük aktiviteleriniz sayesinde indirim kuponları da kazanıyorsunuz. Kuponlarınızı biriktirip indirimlerin de indirimini yakalamak gibi ekstra avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Aliexpress 11.11 Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Aliexpress 11.11 kampanyasına katılabilmek için yapmanız gereken tek şey Aliexpress.com’a üye olmak. Üye olduktan sonra her müşterisi gibi sizlerde ayrıcalıklı Aliexpress dünyasına katılabilirsiniz.

Aliexpress.com’da kupon biriktirme

Aliexpress.com’da üç çeşit kupon türü bulunmaktadır. Bu üç çeşit mağaza kuponu, seçkin kupon ve Aliexpress kuponu olarak geçmektedir. Aralarında en değerli kupon Aliexpress kuponudur. Kuponlar siteye üye olduğunuz andan itibaren hediye edilmeye başlanır.

Çeşitli dönemlerde büyük kampanyalar oluşturan Aliexpress.com’da alışveriş limitlerinizi arttırmak adına hediye edilir. Bunlar dışında mobil uygulamada oynayacağınız Aliexpress.com oyunları, çark çevirme, alışveriş yapma gibi işlemlerle de kupon biriktirebilirsiniz. Biriktirdiğiniz kuponları mağaza ve Aliexpress.com genelinde minimum tutarları sağlamak koşulu ile kullanabilirsiniz.

Aliexpress 11.11 Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

Aliexpress 11.11 kampanyası genellikle her yıl 9 veya en geç 10 Kasım’da başlıyor ve 11.11 tarihlerinin 23.59.59 saatine kadar geçerli oluyor. Bu durumda bu yıl başlayacak olan 11.11 kampanyasından 12 Kasım 2019 tarihine kadar yararlanabileceksiniz. Geçtiğimiz yıl yapılan kampanyada Aliexpress.com stoklarda yer alan tüm cep telefonlarını eritmişti.

Üstelik kozmetik ve takı tasarım ürünlerinde de benzer bir durum söz konusuydu. Sizlerde bu büyük alışveriş çılgınlığına katılmak istiyorsanız Aliexpress‘e üye olarak kupon biriktirmeye başlayabilirsiniz.

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir