Hakkımızda

Biz Kimiz?

Aliexpressturkce.com, Aliexpress ve Alibaba gibi Çin alışveriş sitelerinden sipariş vermek isteyenlerin veya halihazırda bu sitelerden alışveriş yapmış olanların yaşadığı sorunları çözmek amacıyla kurulan Türkçe Aliexpress Destek Platformudur.

Sitemizin Alibaba Group ve Alibaba Group’a bağlı diğer şirketlerle doğrudan veya dolaylı bir bağlantısı olmamakla beraber sitemizin tek amacı Aliexpress’ten alışveriş yapmak isteyen Türkiye’deki kullanıcıların nasıl bir yol izlemesi gerektiğini anlatmaktır.

Misyonumuz

Aliexpress Türkçe Alışveriş Destek Platformu olarak, Türk kullanıcıların Aliexpress’ten yaptıkları alışverişlerde yaşadıkları tüm problemlere çözüm üretmek amacıyla yola çıktık. Bu süreçte binlerce kişiye yardım ettiğimiz gibi daha binlerce kişiye de yardım etmek istiyoruz.

Vizyonumuz

Çin’den alışveriş yapmanın tüm aşamalarını size doğrudan aşama aşama vereceğimiz Aliexpress Türkçe sitesinde problemlerinize en hızlı çözümlerini üretmek amacıyla kendimizi geliştirerek hem Türk kullanıcıların alışveriş keyiflerini arttırmak hem de vatandaşlarımıza yardım etmek vizyonuyla hareket edeceğiz.