SunYou Economic Air Mail Kargo Takip – SunYou Air Mail Tracking Nedir ?

SunYou Economic Air Mail Kargo Takip – SunYou Air Mail Tracking Nedir ?

SunYou Economic Air Mail Nedir?

Aliexpress ve Gearbest gibi Çin alışveriş sitelerinden alışveriş yaptığınız zaman bazen satıcıların Sunyou Economic Air Mail ile de kargo gönderdiğini görürsünüz. Sunyou Econumic Air Mail, Türkçesi ile Sunyou ekonomik hava posta olarak çevrilmekte ve SunYou lojistik şirketi tarafından sunulan bir kargo yöntemidir. Bu kargo yöntemi daha çok kozmetik ürünler ile batarya gibi elektronik ürünlerin gönderilmesinde kullanılan bir kargo yöntemidir.

SunYou Ekonomik Hava Posta Hızlı Mıdır?

SunYou şirketi tarafından sunulan bu kargo yöntemi ile ürünleriniz ortalama olarak 2 hafta ile 4 hafta arasında değişen sürelerde elinize ulaşabiliyor. Eğer Aliexpress’ten verdiğiniz sipariş özel bir eşya niteliğindeyse kargonuzun elinize ulaşması ortalama olarak 45 günü bulabilmektedir. SunYou Economic Air Mail diğer kargo yöntemlerinden çok farklı değildir ama spesifik ürün siparişlerinizde bu kargo firmasını kullanmanızı tavsiye ederim.

SunYou firması ile ancak 2 kilogramın altındaki ürünleri getirtmeniz mümkündür bu nedenle sipariş verirken bu hususa dikkat etmeye özen gösteriniz.

sunyou ekonomik hava yolu

SunYou Economic Air Mail Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Çin’den ürün getirtmek için SunYou firmasını seçmeniz halinde size bir Sunyou Economic Air Mail Tracking olarak adlandırdığımız takip kodu verecektir. Bu takip kodu ile SunYou Economic Air Mail Kargo Takibi yapabilmek için bu linke tıklayın ve açılan sayfada “İnput Tracking Number” adlı kısma yapıştırın ve “ Tracking” adlı sekmeye tıklayın. Bu şekilde kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Eğer kargonuzla ilgili bir sıkıntı var ise; Aliexpress Para İadesi almak ve Dispute Açmak adlı yazımı okuyarak dispute açabilirsiniz.

Tercih Edilmeli Midir?

SunYou firması tarafından Türkiye’ye getirilen ürünler açısından bugüne kadar çok fazla şikayet konusu açılmamış durumdadır. Fakat bu durum SunYou aracılığıyla gelen kargoların çok güvenilir olduğunu gösteren net bir olgu değildir çünkü bu kargo yöntemini kullanarak ürün getirten çok az Türk müşteri bulunmaktadır. Bu nedenle bir tercih şansınız olursa SunYou dışında bir kargo firmasına bakmanızı da tavsiye ederim

 

Diğer kargo şirketleri için nasıl takip yapılacağını merak ediyorsanız; Aliexpress Kargo Takibi Nasıl Yapılır adlı yazımı okuyabilirsiniz. Ayrıca SunYou firmasına göre Türkiye’den yapılan alışverişlerde daha avantajlı olan Turkey Post ile kargonuzu getirtmek için ilgili yazımı okumanızı öneririm.

 

 

Beğen  3
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir